E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

O společnosti Veria

Veria je předním dánským dodavatelem systémů elektrického a teplovodního podlahového vytápění. Společnost byla založena v roce 2006 a dnes působí v 16 zemích.

Produkty Veria jsou distribuovány a prodávány prostřednictvím stavebnin a prodejců dlažeb v řadě evropských zemí.

Kromě prodeje značky Veria fungujeme v Evropě také jako subdodavatel řady předních značek produktů podlahového vytápění.

Veria dot

 

Vize

Naše vize je...

„zlepšováním vnitřního klima a komfortu chceme pomáhat vytvářet dokonalé prostředí pro zlepšování každodenního života vašeho a vaší rodiny“

 

Naše vize nás zavazuje k trvalému vývoji a zlepšování našich výrobků, abychom do vašeho života přinesli větší komfort a pohodu.

Kromě vývoje nových a pohodlí zvyšujících výrobků je naším cílem také učinit podlahové vytápění co možná nejvíce úsporným, spolehlivým a ekologickým.

V neposlední řadě chceme vyvíjet výrobky, které zajišťují bezproblémovou a časově úspornou instalaci.

Kontaktujte Veria

Pokud máte dotazy nebo máte zájem o další informace o společnosti Veria nebo našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat.

Tel. +45 7022 5696

mail@veria.dk
 

Naplánujte svou renovaci za pár minut – přímo v prohlížeči! Vyzkoušejte EasyPlanTM

OK

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

> Show details
/*