E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Kvalita na každém kroku

Vadný prvek podlahového vytápění instalovaný v betonové podlaze se opravuje obtížně a nákladně. Je proto dvojnásobně důležité, abyste zvolili kvalitní výrobek, který nebude vyžadovat nákladné opravy.

 

Špičková kontrola kvality

Abychom vás ochránili před vadným vybavením, naše výrobky během výrobní fáze několikrát testujeme. Výrobek dále testujeme, než opustí naši továrnu. To je záruka výrobku bez výrobních vad, který vydrží tak dlouho jako vaše podlaha.

Quality stamp

 

Výrobky Veria jsou vyráběny v souladu s normami ISO 9001 a ISO 14001, které zajišťují jednotnou úroveň špičkové kvality v celém výrobním řetězci.

 

Všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s příslušnými mezinárodními normami, aby byla zajištěna vysoká úroveň bezpečné instalace a použití.

Další dokumentaci týkající se certifikace atd. lze poskytnout na vyžádání; kontaktujte nás pomocí mail@veria.dk

 

Společenská odpovědnost

V rámci spolupráce se společností Veria vyžadujeme, aby naši dodavatelé dodržovali náš Etický kodex, ve kterém jsou specifikovány požadavky na společenskou odpovědnost, které musí splnit.

 

Kompetentní a profesionální rady

Naše špičkové výrobky jsou podpořeny profesionální technickou podporou a službami. Náš tým profesionálních konzultantů nabízí rady a pokyny týkající se instalace a bezproblémového používání našich výrobků, abyste vždy měli doma dobře fungující systém podlahového vytápění.

 

Koncepce cíleného marketingu

Valná většina našich zákazníků se o své stavební projekty zajímá a účastní se jich, ale ne vždy mají potřebné znalosti, aby mohli provádět správná rozhodnutí.

Prostřednictvím koncepce marketingu, ve které je prioritou koncový zákazník, jsme schopni poskytnout vám potřebné informace, abyste mohli učinit správné rozhodnutí – a srozumitelným jazykem, kterému rozumí i laik.

Kontaktujte Veria

Pokud máte dotazy nebo máte zájem o další informace o společnosti Veria nebo našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat.

Tel. +45 7022 5696

mail@veria.dk
 

Naplánujte svou renovaci za pár minut – přímo v prohlížeči! Vyzkoušejte EasyPlanTM

OK

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

> Show details
/*