E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

EasyPlan

EasyPlanTM je dokonalý plánovací nástroj pro váš příští projekt.

 

Pouhým klepnutím myší získáte přehled uspořádání a odpovídající nákupní seznam, který si můžete vzít s sebou k nejbližšímu prodejci výrobků Veria.

EasyPlan (800x600)

 

Už to nemůže být jednodušší – a nástroj je samozřejmě k dispozici ve vašem jazyce.

 

EasyPlanTM je k dispozici ve dvou verzích:

 

EasyPlan Elements logo

 

EasyPlan Clickmat logo

 

EasyPlanTM Prvky je plánovací nástroj pro renovace a novostavby, ve kterých lze naše prvky podlahového vytápění Quickmat a Flexicable použít pro všechny místnosti, včetně koupelen a vlhkých místností.

 

EasyPlanTM Clickmat je náš plánovací nástroj pro renovace, kde se podlahové vytápění instaluje pod dřevěné a podobné podlahy, a je ideální pro domácí kutily.

Kontaktujte Veria

Pokud máte dotazy nebo máte zájem o další informace o společnosti Veria nebo našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat.

Tel. +45 7022 5696

mail@veria.dk
 

Naplánujte svou renovaci za pár minut – přímo v prohlížeči! Vyzkoušejte EasyPlanTM

OK

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

> Show details
/*