E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Kuchyně

Mnoho rodin tráví hodně času v kuchyni, a proto je pohodlí v kuchyni pro blaho rodiny velmi důležité.

 

Nejčastější podlahovou krytinou v kuchyni je dlažba, která je ovšem naneštěstí často chladná. Nicméně tento nedostatek je také vynikající důvod, proč zvýšit pohodlí v kuchyni pomocí podlahového vytápění Veria.

 

Jaké výrobky podlahového vytápění Veria doporučujeme?

Pohodlná teplota podlahy závisí na podlahové krytině, a u běžných dlažeb je to přibližně 27 stupňů. Pro tyto materiály je tak vhodnou volbou Veria Quickmat nebo Veria Flexicable.

K regulaci podlahového vytápění používáme přesný a jednoduchý model Veria Control B45 a také výkonnější termostat Veria Control T45 s velkým LCD displejem.

Kontaktujte Veria

Pokud máte dotazy nebo máte zájem o další informace o společnosti Veria nebo našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat.

Tel. +45 7022 5696

mail@veria.dk
 

Naplánujte svou renovaci za pár minut – přímo v prohlížeči! Vyzkoušejte EasyPlanTM

EasyPlan
OK

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

> Show details
/*