E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Ložnice

Lidé stráví v ložnici třetinu života, a proto je v pohodlí v této místnosti naprosto klíčové.

Dobrý spánek závisí na řadě faktorů, ale teplota v místnosti patří k nejdůležitějším. Teplota v ložnici ovlivňuje vaši tělesnou teplotu, která zase ovlivňuje kvalitu spánku.

 

Jaké výrobky podlahového vytápění Veria doporučujeme?

Pro ložnice doporučujeme při normálním používání výkon 70–100 W/m2 a proto je vhodnou volbou Veria Quickmat nebo Veria Flexicable 10. Pokud preferujete vlastní instalaci, můžeme doporučit také Veria Clickmat, které nemusí instalovat elektrikář.

K regulaci podlahového vytápění nabízíme model Veria Control B35, který má teplotní limit 35 stupňů a používá se v konstrukci podlahy ze dřeva, laminátu nebo podobných materiálů. Také nabízíme model Veria Control T45, který je vybaven velkým LCD displejem a rozšířeným časovačem.

Podlahu či místnost tak můžete vytápět pouze po nezbytnou dobu a tím šetříte energii a v neposlední řadě si zajistíte kvalitní noční spánek.

Kontaktujte Veria

Pokud máte dotazy nebo máte zájem o další informace o společnosti Veria nebo našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat.

Tel. +45 7022 5696

mail@veria.dk
 

Naplánujte svou renovaci za pár minut – přímo v prohlížeči! Vyzkoušejte EasyPlanTM

EasyPlan
OK

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

> Show details
/*