E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Obývací pokoj

Obývací pokoj je místem setkávání, kde se scházíte s přáteli a rodinou, nebo odpočíváte u dobré knihy. Obývací pokoj je charakterizován klidnými aktivitami, které často zahrnují sezení na podlaze nebo v její blízkosti, takže komfortní teplota podlahy a místnosti je zde naprostou nutností.

 

Nejčastějším typem podlahy v obývací pokoji je dřevo nebo koberec a oba tyto materiály perfektně ladí s podlahovým vytápěním Veria, které je regulováno přesným termostatem omezujícím teplotu podlahy pomocí předem nastavené maximální teploty.

 

Jaké výrobky podlahového vytápění Veria doporučujeme?

V obývacím pokoji (a místnostech používaných k delšímu pobytu během dne) doporučujeme při normálním používání výkon 80–100 W/m2, takže dobrou volbou je Veria Quickmat nebo Veria Flexicable 10. Pokud preferujete vlastní instalaci, můžeme doporučit také Veria Clickmat, které nemusí instalovat elektrikář.

K regulaci systému podlahového vytápění nabízíme také Veria Control B35, který má teplotní limit 35 stupňů a používá se v konstrukci podlahy ze dřeva, laminátu nebo podobných materiálů. Nabízíme také Veria Control T45, což je výkonnější termostat s velkým LCD displejem.

Kontaktujte Veria

Pokud máte dotazy nebo máte zájem o další informace o společnosti Veria nebo našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat.

Tel. +45 7022 5696

mail@veria.dk
 

Naplánujte svou renovaci za pár minut – přímo v prohlížeči! Vyzkoušejte EasyPlanTM

EasyPlan
OK

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

> Show details
/*